Ani v novém roce 2021 zatím bohužel nemůže většina sportovních klubů na území hlavního města vykonávat své obvyklé aktivity. Pro vyplnění času si mnoho z nich připravuje pro své (především mladé) svěřence různé tréninkové jednotky online. Máte s touto formou zkušenosti z pohledu trenéra? Nebo jste rodič, hledáte inspiraci a vybíráte nejoptimálnější sport pro své dítě? Připravili jsme pro vás seriál, kde budeme mapovat aktivity a novinky z pražských sportovních klubů. 

Tělocvičná jednota Sokol pražský

Do Sokola ještě nemůžeme, startuje ale každoroční akce „Sokolská kapka krve“. Přijďte i vy darovat krev do Tyršova domu 🙂🩸 Dále si pak sokolové připravili například sérii cvičení na doma. Skol!

… do Sokola ještě nemůžeme, ale startujeme každoroční akci "Sokolská kapka krve". Přijďte i vy darovat krev 17. 2. do Tyršova domu 🙂🩸

Zveřejnil(a) Sokol Pražský dne Neděle 7. února 2021

 

 

Sokol pražský najdete také u nás v seznamu klubů.


Beachclub Praha Strahov

Strahovští volejbalisté se připravují na novou sezónu v Dánsku. Již nyní se můžete přihlašovat na letní kemp Beachclubu Strahov.

Zveřejnil(a) Beachclub Praha Strahov dne Středa 3. března 2021

 

Beachclub Strahov najdete také u nás v seznamu klubů.


HC Letci Letňany

HC Letci Letňany je mládežnický hokejový oddíl, který sdružuje hráče od nejmladších let až po kategorii juniorů. Mládež už dlouhou dobu hrát nemůže, Letci se ale připravují poctivě „na suchu“. Zajímavý článek o běhání v chladných měsících najdete na odkazu níže. 

❄️ Běh v chladném období je pořádná výzva, po které nás ale ovládne skvělý pocit. 💪🏻 Víte, jak se na zimní trénink…

Zveřejnil(a) HC Letci Letňany dne Neděle 21. února 2021

 

Letňanské Letce najdete také u nás v seznamu klubů.


Prague Raptors Football Club

Fotbalový klub původně pro pražské expaty nelení ani v době lockdownu. Pro své členy a členky vytvořili Raptors virtuální ligu, kde se předhánějí ve fotbalových dovednostech. Troufli byste si na některé triky? Některé hráčky pak dostaly i svou vlastní kartičku z virtuální hry FIFA Ultimate tým. 

Week 1 of the Virtuální liga #holkytaky is now complete. The Raptors Women’s team are on 1 point and mid-table. Well done to all the competitors, especially FC Slavia Karlovy Vary who are in 1st place 🥇 #holkytaky #zenyfootball #AttackAsOne

Zveřejnil(a) Prague Raptors Football Club dne Úterý 2. března 2021

 

👀 This is so cool, Raptors defender Linda Veselá 🇨🇿 got her own fifa card. Check out https://instagram.com/fifakartycz

Zveřejnil(a) Prague Raptors Football Club dne Středa 3. března 2021

 

O Prague Raptors se  vloni rozpovídal jejich zakladatel Daz Moss v našem rozhovoru


Parkour Praha G P F C

Jako poslední jsme se v tomto díle zaměřili na parkour. Ne všichni si zřejmě dokáží představit, jak to asi na takovém tréninku parkouristů vypadá. Mrkněte například na parkour lekce Adama Provazníka. Pokud se vám líbí, můžete se už teď přihlašovat na letní tábory. 

 


Unikl vám první díl našeho seriálu? Přečíst si ho můžete ZDE

Máte nějaký tip na sport či klub, o kterém byste si chtěli přečíst příště? Ozvěte se nám na mailovou adresu prahasportovni@operatorict.cz. Prahu sportovní najdete také na sociálních sítích