Dokumenty ke stažení

Na této stránce naleznete důležité dokumenty Magistrátu hl. m. Prahy související se sportem, jako například aktuální Program podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze.

Program podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze pro rok 2023

Rada hl. m. Prahy schválila usnesením č. 2843 ze dne 31. 10. 2022 znění Programu podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze pro rok 2023.

Podrobnosti k programu a formulář žádosti naleznete ZDE

Kompletní znění Programu pro rok 2023

Program podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze pro rok 2022

Rada hl. m. Prahy schválila usnesením č. 1987 ze dne 30. 8. 2020 znění Programu podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze pro rok 2022.

Kompletní znění Programu pro rok 2022

Vypořádání dotace hl. m. Prahy v oblasti sportu

Formulář pro vypořádání (vyúčtování) finanční podpory v oblasti sportu a tělovýchovy pro aktuální rok i pro předešlé roky, podmínky vypořádání a další podrobnosti k vypořádání naleznete ZDE

Formulář vyúčtování finanční podpory

Plán rozvoje sportu a sportovních zařízení v hl. m. Praze 2021-2032

Rada hl. m. Prahy schválila usnesením č. 911 ze dne 26. 4. 2021 Plán rozvoje sportu a sportovních zařízení v hl.m. Praze 2021 – 2032.

Plán rozvoje sportu a sportovních zařízení  je analyticko – strategický dokument pro oblast rozvoje sportu a sportovní infrastruktury.

Plán rozvoje sportu a sportovních zařízení

Pravidla soutěže Praha sportovní

Pravidla soutěže – Facebook

Úplná pravidla soutěže, kterou jsme vyhlásili na sociální síti Facebook, na našem profilu „Praha sportovní“, naleznete zde.

Pravidla soutěže na FB

Sledujte nás také na:

Facebook Praha sportovní

2 months ago

Praha sportovní

Pozvánka od Gladiator Race na akci, na které byste neměli chybět ‼ 🫵 Pokud se nebojíte výzev a už vás nebaví pobíhat po nudných rovinkách někde v parku 🌳 tenhle závod musíte rozhodně zkusit 🤪

☝️ Více info na webu https://www.gladiatorrace.cz/zavody/praha.html
nebo na https://www.facebook.com/events/591303156018886
... See MoreSee Less

View on Facebook

4 months ago

Praha sportovní

@Wannado Festival - Sporťáček - třináctý ročník rodinného sportovního festivalu je tady! 🥳
Nenechte si ujít jedinečnou přehlídku sportovních aktivit z Prahy i okolí a objevte lákadla aktivního světa Wannado. 🤸 Nebudou chybět ani Wannado sportovní zóny - překážková nafukovací dráha Ninja Race, laserová biatlonová střelnice, opravdový sníh a lyže od Happy sport.
Během dne na Vás čeká nejen pořádná dávka rozmanitých pohybových zážitků od místních klubů, ale také setkání se známými sportovci, autogramiády a exhibice. 🤩
Všechny sporty na jednom místě tak, aby se daly vyzkoušet.
Celodenním programem akce Vás provedou naši moderátoři spolu s oblíbenými postavičkami ze světa Wannado - Bernilem, Keryanem, Meerfun a Nailou.
Můžete se těšit na spoustu dárků od našich partnerů. 🎁 Akce je zdarma‼️
Tak jaký sport si vyberete vy? 🤾
... See MoreSee Less

View on Facebook