Půjč si handbike trenažer

Hlavní město Praha nabízí zdarma k zapůjčení svůj handbike trenažer na dobu až tří měsíců. Zajistíme přepravu a pomůžeme i s instalací handbike trenažeru. Jediná naše podmínka je, že trenažer musí zůstat po celou dobu zapůjčení na území hl. m. Prahy a zapůjčen bude handicapovanému (ne)sportovci.

Parta lidí ze společnosti Cesta za snem vyvinula první handbike trenažér, tedy trenažér „kola“, na kterém se nešlape nohama, ale rukama. Stacionární trenažér, na kterém se dá jezdit, aniž by jezdec musel ven, ale zároveň bude mít simulovanou reálnou jízdu. 

Jeden takový trenažer je i ve vlastnictví hlavního města Prahy. Rádi ho bereme s sebou na různé sportovní eventy, kdy na něm spolu s našimi partnery pořádáme  soutěže a závody. Protože ale nechceme, aby nám v mezidobí „odpočíval“ ve skladu zbytečně dlouho, chceme ho propůjčit tam, kde bude užitečný a udělá radost. 

Pokud tedy jste handicapovaný, nebo máte ve svém okolí handicapovaného kamaráda, který miluje sport a rád by trénoval i ve dnech, kdy třeba kvůli počasí nelze jezdit venku, rádi vám náš handbike půjčíme. Nejste zkušený závodník? To nám vůbec nevadí. Stačí, že máte dost velikou motivaci se sportem začít! Pro nás je důležité, aby handbike pomáhal, pobavil a nestál jen někde v rohu. Napište nám na info@prahasportovni.eu, do mailu se nám stručně představte a my se s vámi spojíme. Společně pak najdeme vhodný termín pro výpůjčku a dohodneme podrobnosti.