O Praze sportovní

Projekt Praha sportovní vznikl, aby podpořil veškeré sportovní a volnočasové aktivity, které hlavní město nabízí. Od pozvánek na tradiční i netradiční akce, zajímavosti z prostředí sportu, reportáže a videa z pražských stadionů a hřišť, až po obsáhlou praktickou databázi klubů či sportovišť, kterou má Praha sportovní k dispozici.

Prací Magistrátu hl. města Prahy v této oblasti není pouze shromažďování informací a tvoření databází. Jedná se o komplement již existujících prostředků podpory sportu v Praze, jako jsou grantové programy, partnerství sportovních akcí či investiční výstavba v této oblasti. Jako příklad může sloužit další ročník projektu Týden sportu zdarma, který je opět naplánován na poslední týden kalendářního roku, na kterém se bude podílet nejen Praha sportovní ale hlavně sportovní kluby hl. m. Prahy.

Zdravý životní styl a komplexní podpora sportu a tělovýchovy je jednou z priorit Prahy jak v současné době, tak v budoucnosti. Praha sportovní je zde proto, aby k tomu napomohla.

TÝM PRAHA SPORTOVNÍ

Youtube kanál Prahy sportovní

Sledujte nás také na:

Facebook Praha sportovní

2 months ago

Praha sportovní

Pozvánka od Gladiator Race na akci, na které byste neměli chybět ‼ 🫵 Pokud se nebojíte výzev a už vás nebaví pobíhat po nudných rovinkách někde v parku 🌳 tenhle závod musíte rozhodně zkusit 🤪

☝️ Více info na webu https://www.gladiatorrace.cz/zavody/praha.html
nebo na https://www.facebook.com/events/591303156018886
... See MoreSee Less

View on Facebook

4 months ago

Praha sportovní

@Wannado Festival - Sporťáček - třináctý ročník rodinného sportovního festivalu je tady! 🥳
Nenechte si ujít jedinečnou přehlídku sportovních aktivit z Prahy i okolí a objevte lákadla aktivního světa Wannado. 🤸 Nebudou chybět ani Wannado sportovní zóny - překážková nafukovací dráha Ninja Race, laserová biatlonová střelnice, opravdový sníh a lyže od Happy sport.
Během dne na Vás čeká nejen pořádná dávka rozmanitých pohybových zážitků od místních klubů, ale také setkání se známými sportovci, autogramiády a exhibice. 🤩
Všechny sporty na jednom místě tak, aby se daly vyzkoušet.
Celodenním programem akce Vás provedou naši moderátoři spolu s oblíbenými postavičkami ze světa Wannado - Bernilem, Keryanem, Meerfun a Nailou.
Můžete se těšit na spoustu dárků od našich partnerů. 🎁 Akce je zdarma‼️
Tak jaký sport si vyberete vy? 🤾
... See MoreSee Less

View on Facebook