O Praze sportovní

Projekt Praha sportovní vznikl, aby podpořil veškeré sportovní a volnočasové aktivity, které hlavní město nabízí. Od pozvánek na tradiční i netradiční akce, zajímavosti z prostředí sportu, reportáže a videa z pražských stadionů a hřišť, až po obsáhlou praktickou databázi klubů či sportovišť, kterou má Praha sportovní k dispozici.

Prací Magistrátu hl. města Prahy v této oblasti není pouze shromažďování informací a tvoření databází. Jedná se o komplement již existujících prostředků podpory sportu v Praze, jako jsou grantové programy, partnerství sportovních akcí či investiční výstavba v této oblasti. Jako příklad může sloužit další ročník projektu Týden sportu zdarma, který je opět naplánován na poslední týden kalendářního roku, na kterém se bude podílet nejen Praha sportovní ale hlavně sportovní kluby hl. m. Prahy.

Zdravý životní styl a komplexní podpora sportu a tělovýchovy je jednou z priorit Prahy jak v současné době, tak v budoucnosti. Praha sportovní je zde proto, aby k tomu napomohla.

TÝM PRAHA SPORTOVNÍ

Youtube kanál Prahy sportovní

Sledujte nás také na:

Facebook Praha sportovní

6 months ago

Praha sportovní

📣 Týden sportu zdarma 2023!! 😃 Zajdete si zasportovat i v posledním týdnu v roce? Beach volejbal, plavání, fitko, boulder, tenis, nebo třeba squash? ⚽️⚾️🎾⛸🏋️‍🏊‍♂️🧗

👉Vyberte si na https://www.prahasportovni.cz/tyden-sportu/

👉Více informací na https://prahasportovni.cz/2023/12/15/akce-tyden-sportu-zdarma-po-patnacte/
... See MoreSee Less

View on Facebook