Týden sportu zdarma 2023

Jít si zacvičit, zaplavat si, zahrát si squash, nebo vylézt na horolezeckou stěnu a ještě k tomu zcela zdarma! Hlavní město Praha pro vás jako každou zimu připravuje vánoční dárek v podobě Týdne sportu zdarma. Mezi Pražany velmi oblíbená akce proběhne, jako každý rok, ve dnech od 25. do 31. prosince. Obyvatelé hlavního města tak opět mají možnost jít si zdarma zasportovat a vyzkoušet si nejrůznější sportovní disciplíny jako například badminton, softball, bouldering, nebo třeba minigolf.

V seznamu níže si můžete vybrat z nabídky sportovišť.

V případě některých sportovišť je vzhledem k jejich kapacitě vyžadována telefonická či online rezervace. Přístup zdarma rovněž není vždy po celou jejich vánoční otevírací dobu, ale jen ve vybraných dnech a hodinách. Kompletní seznam zúčastněných sportovišť a důležitých informací k otevírací době najdete níže.

 

Děkujeme všem provozovatelům sportovišť, kteří se rozhodli k Týdnu sportu zdarma připojit a umožní tak Pražanům volný vstup na svá sportoviště. Tato akce může být realizována především díky Vám!

 

Provozovatel sportoviště, který chce registrovat svůj klub nebo sportoviště do akce Týden sportu zdarma 2023, tak může provést ZDE


LOKALITA:DEN:DRUH SPORTU: