Registrace na finálový pátý a šestý závod volnočasového seriálu horských kol v olympijském cross country ŠKODA TOMKET Pražského MTB poháru 2020 a Akademického Mistrovství České republiky horských kol 2020 byla spuštěna.

V sobotu a v neděli 12. a 13. září 2020 se v pražské Libuši uskuteční finálové závody  ŠKODA TOMKET Pražského MTB poháru 2020. Na oblíbené, přírodní trati se rozhodne o držitelích unikátního poháru s pražskou dlažební kostkou, který nejúspěšnější jezdci obdrží na slavnostním večeru ŠKODA TOMKET Pražského MTB poháru 2020 v pátek 13. listopadu v Lidovém domě Kbely.

Součástí finálového závodu v sobotu 12. září bude Akademické Mistrovství České republiky. Vysokoškoláci musí při registraci předložit platné potvrzení o studiu a licenci Českého svazu cyklistiky.

Tři nejúspěšnější získají mistrovské medaile, vítězové dres akademického mistra a hodnotné ceny od partnera soutěže, společnosti NUTREND. Motivací pro vysokoškoláka pak může být i možnost dosáhnout na některý z velkorysých stipendijních programů vypsaných pro úspěšné akademiky.

S ohledem na pandemii a přijatá bezpečnostní opatření v České republice pořadatelé žádají všechny účastníky o omezení pobytu v prostoru závodiště jen na dobu nezbytnou pro absolvování závodu a odjezd ihned po absolvování závodu. Pro rezervaci týmového prostoru a umístění týmového stanu je potřeba kontaktovat předsedu SK VELO Praha a ředitele závodu, Karla Kubína kubinkarel@seznam.cz.

Aktuální informace

Foto: Barbora Klap