Již od poloviny září se otevírají kroužky pro děti od 3 let, které běží po celý školní rok. A co bychom to byli za rodiče, kdybychom dětem nechtěli dopřát to nejlepší. Dost dětí se na kurzech poznává i z příměstských letních táborů.

Tréninky sportovního oddílu jsou určeny od úplných začátečníků až po pokročilé. Prioritou sportovních kurzů je dětem osvojit zdravý pohyb, proto je součástí týmu i fyzioterapeut. Děti se také přirozeně začleňují do společnosti a získávají společenské návyky, jako jsou týmovost, schopnost se orientovat na cíl a trpělivost. Přihlásit se můžete jednoduše na stránkách Beachklub Ládví. Součástí aktivit pro děti je také pravidelný turnaj Ládvík, kde děti uplatní získané zkušenosti a pozor, zapojit se mohou i jejich rodiče.

Až do jara v nafukovacích přetlakových halách

Od poloviny září se nad kurty objevují nafukovací haly, které umožnují celoroční provoz a ideální podmínky pro tento sport. Však většina krytých kurtů je týdny předem rezervována. „Od podzimu je poptávka po pronájmu vysoká, a proto doporučujeme včasné rezervace, a to i v případě firemních akcí, které jsou u nás stále populárnější. Výhodu mají děti, které jsou zapsány v našich kurzech, ty mají místo vždy zajištěné,“ říká Matěj Brnka, sportovní ředitel Beachklubu Ládví.

Velkým tahákem největšího tuzemského areálu pro beach volejbal jsou také trenéři, kteří vedou kurzy, organizují turnaje i soustředění, a to pro děti o dospělé. Jde nejen o tuzemskou špičku, ale součástí trenérského týmu jsou třeba i borci z Itálie, které mají zkušenosti ze Serie A.

Beachklub Ládví nejdete pouze pět minut od stanice metra C – Ládví.

Foto: Beachklub Ládví